Deky

Hľadanie podľa parametrov:

Najpredávanejšie produkty v kategórii

 
Bedrová deka Thermostar 14,36 €
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bedrová deka ThermoStar má otvor na sedlo a extra široké popruhy so suchým zipsom pri kohútiku. S popruhom na chvost. ThermoStar bedrová deka - vhodná do chladného počasia a pre akúkoľvek príležitosť! Extra ľahký a funkčný fleece materiál poskytuje ideálne komfort a výborne saje pot. Najlepšií pomer cena-výkon. Farebné varianty: modrá Full 150 cm
Bežná cena 25,00 €
Cena po zľave 14,36 €

img


ThermoStar Fleeceová deka - vhodná do každého počasia a pre akúkoľvek príležitosť! Extra ľahký a funkčný fleece materiál poskytuje ideálny komfort a výborne saje pot. Fleecová deka Thermostar má dva predné popruhy, popruh na chvost. Hrudníková časť má nylonovú podšívku a mäkkú podložku na kohútiku pre väčšie pohodlie.
Cena po zľave 25,16 €

img


Winnipeg zimná deka je vhodná do stajne aj na prepravu. Deka poskytuje maximálnu voľnosť pohybu a tak zabezpečuje koňom väčší komfort. Vďaka dvojitému zapínaniu na hrudi, krížovým popruhom na bruchu, nastaviteľnými popruhmi na nohy a chvost umožňuje najlepšie uchytenie. Vonkajší materiál: 100% polyester Vnútorný materiál: 100 % polyester Výplň: 100 polyester 200g Farba čierna Veľkosti 145 cm.
Cena po zľave 42,26 €

img

MjZiNTMyY